Scroll to top

Antika Cam Eserler

Kısa tarihi

Cam kullanımının MÖ 3000 sonlarında başladığı düşünülmektedir. Bu erken dönemlerde cam, değerli taşlara alternatif olarak üretilmiştir. Bu nedenle erken dönem camları şeffaf değildir, daha çok oldukça parlak renklerde üretilmişlerdir.

Genel bilgiler

Sonuçta camın keşfi, insanoğlunun bu malzemeyi kullanarak istedikleri her biçimde ve sayısız amaca yönelik eşyalar üretmesine olanak sağlamıştır. Camın değerli olmasının önemli bir sebebi şüphesiz yapımındaki biçim verme zorluğudur. Zaman geçtikçe cam üfleme tekniği ortaya çıkmış ve bunun sonucunda cam lüks bir malzeme olmayı bırakıp her eve girmeye başlamıştır.

Çeşitleri

ANTİKA CAM ALANLAR, ANTİKA CAM EŞYA ALAN YERLER, ANTİKA CAM EŞYA ALANLAR, ANTİKA CAM ŞİŞE ALANLAR, BEYKOZ CAMI VE OPELİN CAM EŞYALAR, BOHEMİA KRİSTAL VE CAM EŞYALARI, CAM OBJE ALAN YERLER, CAM OBJE ALANLAR, ÇEKOSLOVAKYA CAM EŞYALAR, ESKİ PAŞABAHÇE CAM EŞYA VE BİBLOLAR, HER TÜRLÜ ANTİKA CAM EŞYA, MURANO CAM EŞYALAR, OSMANLI PAZARI İÇİN YAPILMIŞ AVRUPA CAM EŞYA VE BİBLOLAR, BEYKOZ CAM ESERLER, LALİQUE CAM ESERLER, MOSER CAM ESERLER, DAUM NANCY CAM ESERLER, KRİSTAL PARFÜM ŞİŞELERİ, KRİSTAL AYNALAR, KRİSTAL EŞYALAR, KRİSTAL VAZO, KRİSTAL BARDAK, ANTİKA MOSER VAZO, ANTİKA MOSER KADEH

Eğer sizin de evinizde bu tür antikalar mevcut ise bizi arayın. ANTİKA ALANLAR olarak değeri üzerinden en yüksek teklifi vererek satın alalım.

Detay için 0532 797 0999 Numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Antika Cam Alanlar
Antika Cam Eşya Alan Yerler
Antika Cam Eşya Alanlar
Antika Cam Şişe Alanlar
Beykoz Camı Ve Opelin Cam Eşyalar
Bohemia Kristal Ve Cam Eşyaları
Cam Obje Alan Yerler
Cam Obje Alanlar
Çekoslovakya Cam Eşyalar
Eski Paşabahçe Cam Eşya Ve Biblolar
Her Türlü Antika Cam Eşya
Murano Cam Eşyalar
Osmanlı Pazarı İçin Yapılmış Avrupa Cam Eşya Ve Biblolar